Przewiń do góry
© 2023, Festiwal Kultury Chrześcijańskiej w Leżajsku
Strona główna
Goście 2022

Edzio, Jan Elf, DJ Fala

  • Tags:

    freestyle, rap, raperzy

Przewiń

Edzio, Jan Elf, DJ Fala

freestyle, raper

Piotr Bylina (Edzio) kulturą hip-hopową interesował się od dziecka. W podstawówce skrzyknął grupę kolegów i założył zespół. Dzisiaj Edzio jest dwukrotnym mistrzem Polski we freestyle’u, kolejno w 2014 i 2015 roku wygrał Wielką Bitwą Warszawską, najbardziej prestiżowe zawody tego typu w Polsce. Mimo lat działania w branży na scenie nadal towarzyszy mu trema. Uważa, że dobry freestylowiec musi nie tylko dobrze czuć się na scenie, ale i mieć duży zasób słów, by sprawnie nimi operować.

Jan Elf Czerwiński z Gdańska rozwija umiejętności beatboxowe od 2006 roku. Od tego czasu artysta rozwija się jako muzyk, showmen i konferansjer w  trójmiejskim środowisku tworząc i wspierając takie projekty jak duet B’loop, Fala Zmiany, Muzalians, Chór Music Everywhere, Leśny skład. Twórczość to własne kreacje oraz  aranżacje znanych utworów wykonywane przy użyciu wyłącznie aparatu mowy, bądź z wykorzystaniem procesorów efektowych i stacji zapętlających. Inną dziedziną działalności Jana „Elfa” Czerwińskiego jest przekazywanie wiedzy na zajęciach grupowych oraz indywidualnych.

Marcin Oroń DJ FALA  od 10 lat promuje pozytywne wibracje i dobre dźwięki na trójmiejskiej scenie muzycznej. Jego największymi pasjami są muzyka i działalność społeczna. Posiada w swojej kolekcji ponad 2 tysiące płyt winylowych, CD i kaset. A jego prawdziwa miłość do muzyki zawsze gwarantuje zabawę na najwyższym poziomie.