Przewiń do góry
© 2023, Festiwal Kultury Chrześcijańskiej w Leżajsku
Strona główna
Goście 2020

Magda Bereda

  • Tags:

    Magda Bereda, wokalistka

Przewiń

Magda Bereda

piosenkarka

Magda Bereda – polska piosenkarka oraz influencerka. Gwiazda Young wg magazynu Party oraz Influencerka Roku 2019 wg See Bloggers.

Mówi się, że to dziewczyna o najbardziej promienistym uśmiechu. Trudno bowiem się nie uśmiechać, gdy ma się tak ogromny talent i oddanych fanów. Swoją naturalnością przyciąga setki tysięcy osób, a jej styl bycia i wiara w marzenia stanowią inspirację dla wielu młodych ludzi. Kariera Magdy rozpoczęła się w Internecie. To tam dzieliła się swoją muzyczną twórczością, która w szybkim tempie zyskiwała na ogromnej popularności.

Największymi zdolnościami Magdy jest przede wszystkim to, że sama komponuje muzykę i pisze własne teksty. Wszystkie jej muzyczne poczynania zostały odtworzone ponad 70 milionów razy, a jej kanał obserwuje 700 tysięcy osób. Na koncie ma kilka autorskich kawałków
i teledysków. Na początku 2020 roku Magda zarezerwowała czas na premierę swojej debiutanckiej płyty. Aktualnie bierze udział w jubileuszowej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”. Kontakt z fanami jest dla niej bardzo ważny – Magda dzieli się swoim muzycznym światem oraz przekazuje mnóstwo pozytywnej energii na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją 740 tysięcy osób.

Magda Bereda