Przewiń do góry
© 2023, Festiwal Kultury Chrześcijańskiej w Leżajsku
Strona główna
Goście 2021

Michał Niewiadomski

  • Tags:

    artysta, mim, mimello

Przewiń

Michał Niewiadomski

zakonnik i psycholog

To Mim duchem i ciałem. Może zabrzmieć nieskromnie, ale to jedyny w Polsce absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej o specjalizacji Pantomima. Jest aktorem Teatru Współczesnego w Warszawie. Mogliście go poznać jako półfinalistę programu Mam talent.

Od ponad dekady prowadzi wraz z żoną-Nowoczesny Cyrk bez Zwierząt Mimello. Na co dzień najlepszy tata swojej trójki dzieci. Jeśli czekacie na dawkę humoru bez użycia słów to właśnie za chwilę się to stanie!

Mimello to cyrk nowoczesny, który specjalizuje się w dawaniu radości każdemu, kto jest otwarty na sztukę, rozrywkę i zabawę. Możecie spotkać tam mimów, klaunów, iluzjonistów, kobietę gumę, brzuchomówcę czy nawet krasnoludka. Cyrk Mimello działa już od ponad dekady i ma za sobą tysiące pomyślnie zrealizowanych eventów w Polsce jak i za granicą, podczas których uśmiech i podziw publiczności był nieodłącznym uczuciem. Warto podkreślić, że Cyrkowi Mimello od początku przyświeca idea cyrku bez zwierząt, dlatego nie spotkacie tam swoich „braci mniejszych”.

Właściciele Cyrku Mimello wydali nawet dwie książki: „Moje życie to cyrk” oraz „Sztuka Cyrkowa Oczami Mima”, z których możecie dowiedzieć się więcej o tym magicznym świecie.

Artystom Cyrku Mimello każdego dnia przyświeca motto:

„Śmiać się często i serdecznie, zdobyć szacunek ludzi inteligentnych i sympatię dzieci – to znaczy odnieść sukces.”

– R. W. Emerson